Avaleht
Kaastöötajad
Kiriku lugu
Kirikuteated
Jumalateenistused
Ametitalitused
Lapsed ja noored
Perekond ja vanad
Muusika
Raamatukogu
Majanduslik alus
Sõpruskogudused
Palume abi, projektid
Aitäh!
Infoleht
Sisukord


  Aadress:
  EELK Hageri kogudus
  Kiriku tee 1, Hageri, Kohila vald, 79701 Raplamaa
  hageri@eelk.ee ,
  tel (+372) 483 6121 (kantselei),
  (+372) 56 453 660 (õpetaja)
   
  Kantselei asub kogudusemajas ülaltoodud aadressil
  Avatud: E,L,P 10 - 12,
               K 15 - 19
   
  Registr. nr: 80209464
 
  Koguduse pangakonto:
EELK Hageri kogudus
EE311010802003930006 (SEB)

Rahvusvaheline kontonumber /
Inernational Bank Account Number:
Bank´s name: SEB;
Tornimäe 2, Tallinn, 15010 Estonia
Bank´s (SWIFT) BIC: EEUHEE2X
IBAN: EE31 1010 8020 0393 0006Lastekooril valmis CD plaat Pekka Simojoki lauludega

Hageri koguduse lastekooril valmis CD plaat "Taevaisa peopesal" soome gospelmuusiku Pekka Simojoki lauludega. Tegemist on värske loominguga, mis valmis paar aastat tagasi soome lastekoorile Solina, kes lindistas laulud aastal 2016. Pekka pakkus Hageri lastele võimalust teha CD tema loominguga, kui leiame võimaluse tõlkimiseks. Esmase tõlke tegi Lia Kaljuste, muusikasse seadsid sõnad Sigrid Põld ja Merle Liblik. Laulud räägivad laste igapäevastest tegemistest, rõõmudest ja muredest, kasvuraskustest, loodusest ja aastaaegadest, kuid üle kõige on sõnum Jumala armastusest ja sellest, et võime iga päev temale loota. Koor salvestas laulud Raplas, Susi stuudios. Solisti osad salvestati Tallinnas, Estvoxi stuudios. Helimeheks oli Eestis Daniel Reinaru, Soomes, kus plaat kokku miksiti, oli tegijaks Arto Ruotsala. Lindistamise töö läks üllatavalt sujuvalt. Broneeritud stuudioaega jäi ülegi, sest lapsed olid lihtsalt nii tublid! Kooris laulab 19 last, vanusest 4-14. Peaaegu kõik laulavad ka sooloosasid, lisaks on oma hääle andnud plaadile Samuel Reinaru. Plaadil mängib saateansambel Soomest, Eestis andsime esitluskontserdi oma, Eesti bändiga, mida juhtis Tero Ruotsala. Koorijuhtidena on tegevad Sigrid Põld ja Merle Liblik.

Esitluskontsert Hageri kirikus, isadepäeva õhtul, õnnestus suurepäraselt, arvestades, et paljude laste jaoks oli see elus esimene, täispikk kontsert, kus tuli seista laval üle tunni aja. Oleme väga rõõmsad, et meil on olnud võimalus osaleda nii suures, rahvusvahelises projektis ja teha koostööd professionaalsete muusikutega.

CD plaati on võimalik osta Hageri kirikust, samuti Tallinnast Logose raamatupoest ja Misjonikeskusest ning Tartust, Pauluse kiriku raamatupoest. CD plaadi hind on 10 eurot.

Sigrid

Lastekoor 10

Lastekoori CD näeb välja selline:


Lastekoori CD